08-6267777,054-4545768

רחוב יצחק בן צבי 10 מגדלי הרכבת, קומה 14 באר שבע

alexberezovsky1@gmail.com

русский

אודותברוכים הבאים וברוכות הבאות לדף הבית של ד"ר אלכס ברזובסקי.
באתר זה תוכלו לקבל הבנה כללית ואינפורמציה בסיסית בכל הנוגע לניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים המבוצעים על ידי ד"ר אלכס ברזובסקי.

בעידן המודרני קיימות הצעות ואפשרויות רבות לאלו המחפשות לעבור ניתוח פלסטי. לאור מספר המנתחים המציעים כיום את שירותיהם בשוק, קשה למצוא את המנתח המתאים לכן ביותר. נשאלת השאלה- כיצד, אם כך, לבחור את הרופא המנתח המתאים לכן ביותר?
לרוב, בחירת המנתח נעשית בשיטת "חבר-מביא-חבר": בני משפחה, חברים, קרובים ועמיתים לעבודה ממליצים. הפרסומות והתקשורת מהוות גם הן מקור למידע שופע אבל לעיתים לא מספקות מידע מלא.
פגישה אישית עם הפלסטיקאי הינה הגורם המרכזי והחשוב ביותר בדרך לקבלת ההחלטה הסופית לגבי הרופא המנתח ולגבי הניתוח עצמו. החלטה שהתקבלה בתנאים האופטימליים, ללא לחץ מיותר, תוך כדי הבנה דו צדדית ובניית אמון במנתח מבטיחה שקט נפשי לאחר הניתוח.

לתיאום פגישה אישית עם ד"ר אלכס ברזובסקי: 08-6267777
כתובת: רח' בן צבי 10, באר שבע (מגדל הרכבת, קומה 14).

אני מאמין
הגעה להחלטה סופית לגבי הניתוח עצמו אינה קלה למטופלת, ברוב המקרים זהו מהלך ארוך הטומן בחובו התלבטויות, היסוסים ודאגות. חשוב לי, אישית, לעזור למטופלת בהשלמת מידע על ההליך הטיפולי, השלכותיו וסיבוכיו ובלהקל עליה בקבלת החלטתה. אני מאמין שכל טיפול באשר הוא צריך להתאים למטופלת, במידה כזו, שהיא תהיה שלמה לחלוטין עם עצמה בנוגע לבחירתה וגם- תהיה מוכנה, הן נפשית והן פסיכולוגית, לעבור את התהליך. אם היא אינה, עדיף יהיה לדחות את הניתוח למועד מאוחר יותר.

איך מגיעים?


איך מתקשרים?


שעות קבלה ימים א' ו-ה' בין השעות 15:30-20:00
טלפון לתיאום פגישה 08-6267777
דואר אלקטרוני: alexberezovsky1@gmail.com
רח' יצחק בן צבי 10, מגדל הרכבת באר שבעצרו קשר בטופס התקשרות


כל הזכויות שמורות לד"ר אלכס ברזובסקי 2016